Lista podręczników na szkolny 2024/15:

• Klasa 0: Elementarz – ćwiczenia w czytaniu i pisaniu wydawnictwo Greg oraz emelnetarz – część 1 ćwiczenia w czytaniu i pisaniu wydawnictwo Pasja.
  • Klasa 1: Kontynuacja elementarzu wydawnictwa Greg z zerówki oraz elementarz – cześć 2 ćwiczenia w czytaniu i pianiu wydawnictwo Pasja
  • Klasa 2: j.polski podręcznik i ćwiczenia „elementarz odkrywców”  do klasy 2, wydawnictwo WSiP.
  • Klasa 3: j.polski „Uczę się, bawię i poznaje świat” do klasy 2 wydawnictwo SEN
  • Klasa 4: j.polski podręcznik i  ćwiczenia „Z uśmiechem i słońcem” autor Małgorzata Pawlusiewicz
  • Klasa 5: j.polski podręcznik i ćwiczenia w jednej książce „W radosnym kręgu” autor Małgorzata Pawlusiewicz; Historia – średniowiecze autor Witold Babiński.
  • Klasa 6: j.polski podręcznik i ćwiczenia w jednej książce „Sercem w stronę ojczyzny” autor Małgorzata Pawlusiewicz
  • Klasa 7: j.polski podręcznik i ćwiczenia ” Od dzwonka do dzwonka”
  • Klasa 8: Kontynuacja podręczników z klasy 7
  • Klasa 9: j. polska podręcznik i ćwiczenia „Nowe Tematy GCSE Polish” autor Anna Siek.
  • Klasa 10: j.polski „Nowe tematy GCSE Polish” – kontynuacja z klasy 9.
  • Klasa 11: j.polski – materaiły przygotowuje nauczyciel.
  • Klasa 12: j.polski – materiały przygotowuje nauczyciel.