Lista podręczników na szkolny 2017/18:

• Klasa 1: Materiały przygotowane przez nauczyciela.
  • Klasa 2: j.polski podręcznik i ćwiczenia „Tropiciel” wydawnictwo :WSiP.
  • Klasa 3: j.polski podręcznik „Dla Polskiego Ucznia” autor Barbara O’Driscoll i 2x ćwiczenia  „Polska co wiem o swojej ojczyźnie?” .
  • Klasa 4: j.polski podręcznik i  ćwiczenia „Z uśmiechem i słońcem”.
  • Klasa 5: j.polski podręcznik i ćwiczenia „Słowa z uśmiechem: nauka o języku i ortografia ” wydawnictwo: WSiP
  • Klasa 6: j. polski podręcznik autorstwa Anny Klimowicz „Teraz polski!”.
  • Klasa 7: j.polski ćwiczenia „Sercem w stronę ojczyzny” autor Małgorzata Pawlusiewicz. Historia „Czasy nowożytne” autor Witold Babiński.
  • Klasa 8: j.polski podręcznik i ćwiczenia „Bliżej polski” autor Anna Siek. Historia „Czasy nowożytne” autor Witold Babiński.
  • Klasa 9: j. polska podręcznik i ćwiczenia „Nowe Tematy GCSE Polish” autor Anna Siek. Historia „Od niewoli do niepodległego państwa” autor Witold Babiński.
  • Klasa 10: j.polski „Nowe tematy GCSE Polish”. Historia „Od niewoli do niepodległego państwa” autor Witold Babiński.
  • Klasa 11: j.polski podręcznik „Kto czyta nie błądzi”. Historia „Od II do III Rzeczypospolitej” autor Witold Babiński.
  • Klasa 12: Historia „Od II do III Rzeczypospolitej” autor Witold Babiński.