Wizyta Konsula w Szkole

Drodzy Rodzice,

24 września 2022 r., czyli za tydzień w naszej szkole odbędzie się niezwykłe wydarzenie – pierwsze w historii szkoły. W tym dniu przyjeżdża do nas z wizytą Pan Konsul – Mateusz Stąsiek. Spotkanie to jest spotkaniem wyjątkowym. Państwo Konsulowie (Pan Konsul wraz z Małżonką i dziećmi, wszyscy ubrani w mundury harcerskie) przyjeżdżają do nas aby spotkać się z naszymi Uczniami, Rodzicami, Harcerzami, Nauczycielami. Dlatego już dzisiaj zapraszamy Wszystkich z Państwa na ten szczególne wydarzenie zatytułowane ,,Poranek z Konsulem’’

W godzinach 11:00- 12:30 odbędą się:

• Powitanie Pana Konsula przez Panią Wicedyrektor Marię Clark
  • Spektakl ,, Na Straganie’’ w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły. Uczniowie i Rodzice będziecie mieli okazję obejrzeć nas – Nauczycieli od strony kreatywnej. To nie jest nudny i zwyczajny występ. To przedstawienie, które pozostanie na długo w pamięci. Każdy: i maluchy, i średniaki, i starsze dzieci i młodzież wybawicie się na tym przedstawieniu, bo śmiechu będzie co niemiara!!! To przedstawienie okraszone humorem, wypełnione dobrą muzyką i zabawą niesie za sobą morał.
  • ,,Poranek z Konsulem’’ kiedy to Grupa Dziennikarzy, która tworzą Uczniowie będzie zadawać Panu Konsulowi pytania.
  • ,,Przeżyjmy to jeszcze raz, tym wspólnie’’ – wręczenie medalu ,, Uczeń Roku 2022’’- Aleksandrowi Kurasiowi (Olkowi) – Absolwentowi naszej szkoły – Zwycięzcy pierwszej edycji konkursu pod patronatem Polskiej Macierzy Szkolnej oraz The Wanda and Janusz Prawdzic-Szlaski Trust.

Spotkanie odbędzie się na boisku szkolnym, jednak jeśli pogoda nie dopisze przeniesiemy je do auli. Choć chcielibyśmy zapewnić miejsca w środku dla wszystkich przybyłych, nie możemy zagwarantować, że w sali zmieszczą się wszyscy Rodzice – liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Już dzisiaj zapraszamy serdecznie!

Plan dnia:

• W godzinach 9:30 – 10:15 – Odbędzie się pierwsza lekcja