Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Tomasza Arciszewskiego

OFERTA PRACY W NASZEJ SZKOLE

Pozycja płatna dla nauczyciela klasy A-level. Stawka w zależności od stażu pracy i doświadczeniaWymiar godzin; 9.30-13.35 (w tym 4 godziny lekcyjne języka polskiego, przez okolo 40 sobót w roku szkolnym, w pracy na terenie szkoły, w systemie stacjonarnym).Oczekiwania od Kandydata;- doświadczenie w pracy z młodzieżą, zwłaszcza w przygotowywaniu ich do egzaminów A-level z języka polskiego w systemie edukacji brytyjskiej, aczkolwiek osoby bez doświadczenia, które będą potrafiły zainspirować naszych uczniów będą również brane pod uwagę. – wykształcenie pedagogiczneOferujemy;- pracę w miłym i zgranym zespole – kontakt z zawodemSposób aplikacji/kontakt; Maria Clark – tel 07958039331 lub sekretariat szkoly – czynny w soboty, tel 020 86734177 Nauczyciel potrzebny od wrzesnia 2022 roku. Spotkania dla kandydatów/interviews odbędą sie w wyznaczoną sobotę w szkoleRezerwujemy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.Prosimy o wpisanie ‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji”