Kierownik honorowy Szkoły, Pan Ludwik Maik, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski

W Ambasadzie RP odbyła się uroczystość wręczania medali nadanych przez Prezydenta RP za zasługi w krzewieniu polskich tradycji narodowych, upowszechnianie wiedzy o kulturze i historii Polski, wybitne zasługi dla środowisk polskich w Wielkiej Brytanii oraz wkład w działalność charytatywną.

Wśród osób uhonorowanych odznaczeniem, znalazł się długoletni kierownik naszej Szkoły, Pan Ludwik Maik.

Nasz kochany Pan Kierownik, choć już na emeryturze, wciąż zaszczyca nas swoją obecnością, a jego wizyty są dla nas źródłem nieustannej inspiracji i dobrej energii. Wciąż jest dla nas wzorem poszanowania polskiej tradycji, historii i kultury, a pracowników Szkoły zaraża chęcią współpracy w atmosferze wzajemnej życzliwości obficie okraszonej dobrym humorem.

kierownik odznaczenie

Panie Kierowniku, jesteśmy z Pana dumni i serdecznie gratulujemy!

Reportaż na stronie Ambasady RP w Londynie: